2 produkty z krótką datą są dostępne z rabatem 50% [Sprawdź]

Dziś z nieco innej “beczki”


Cześć! Dziś krótko, na temat i…na zachętę!

Długi majowy weekend, o zgrozo!, kiedy to było, co? Minął zanim ktokolwiek z nas zdążył zorientować się, że właśnie się zaczął. Właśnie w takich chwilach najbardziej dotyka nas pęd dzisiejszych czasów i właśnie w takich chwilach chcielibyśmy uciec od tego uczucia. Dlatego, zgodnie z zapowiedzią dzisiejszej odskoczni ( bo ziółka zostawiamy gdzieś na drugim planie), chciałam zaproponować wszystkim spragnionym : schowanie zegarków, telefonów, komputerów i wszystkiego co przyprawia nas o panikę i sieje zamęt krzycząc “: trzeba się spieszyć!”. Nieprawda, że trzeba…a przynajmniej nie zawsze…
Przystanek Wysowa

Są miejsca, które zachowują jeszcze klimat dawnych, sielskich epok, są ludzie, którzy takie miejsca tworzą, żyją w nich i pragną dzielić się z innymi. Są chwile, które każdy z nas potrafi zatrzymać. Tylko w sercu. Tylko w umyśle. Tylko dla siebie.
Takim miejscem, człowiekiem i nieulotną chwilą jest Przystanek Wysowa. To nie tylko dom dla Gości, nie tylko nocleg w pięknym miejscu- to przystanek dla skołatanych dusz i szukających wytchnienia serc.

Przystanek Wysowa - oczko wodne

Cóż więcej pisać…odwiedź to miejsce w Beskidzie Niskim. Odpocznij spacerem, zgaś pragnienie leczniczą wodą, zaspokój głód góralskim jedzeniem. Zatrzymaj czas, choć na chwilę w Wysowej Zdrój. W Przystanku Wysowa 🙂

www.przystanekwysowa.pl

Ps. Drogi Czytelniku-Turysto, Beskid Niski to jeszcze dziewicza kraina dająca schronienie wielu gatunkom ziół, dlatego warto wybrać się rankiem w poszukiwaniu wiosennego zdrowia.  

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *