2 produkty z krótką datą są dostępne z rabatem 50% [Sprawdź]

EUKALIPTUS

DSC 0415

Brzmi trochę egzotycznie i tak jest. Mój kolejny ulubieniec. Mój kolejny faworyt po olejku z drzewa herbacianego i cudownej kurkumie. Zatopiony w mydle  pachnie genialnie, a jego właściwości zbliżone są właśnie do poprzedniego faworyta. Zapach trochę męski, trochę damski- taki unisex 🙂 Ważne, że naturalny.

Jeżeli nie zostanie mi poczytane to za płatną reklamę chciałabym powiedzieć, że w olejki do wyrobu moich mydeł zaopatruje się wyłącznie w firmie ETJA, która moim zdaniem ma bardzo wysokiej jakości wyroby. Odkąd moje zainteresowania skierowały się w wyrób kosmetyków przetestowałam masę olejków. Jedne były lepsze drugie gorsze, ale ulubieńcem zawsze zostanie etja.

????????????????????????????????????

Mydło jak zwykle wykonane starą metodą na zimno, według własnej receptury. Nowym dodatkiem jest wspomniany wyżej olejek eukaliptusowy, który na naszą skórę działa:

-odkażająco

-przeciwbakteryjnie

-przeciwgrzybiczo

-łagodząco w stanach zapalnych ( polecany do pielęgnacji okolic intymnych u kobiet)

-pozwala złagodzić bóle mięśni

– wdychając zapach łagodzi nerwobóle i pozwala się odprężyć ( polecany jest przy stanach depresyjnych)

????????????????????????????????????

Są to najważniejsze działania olejku eukaliptusowego w odniesieniu kosmetycznym, na którym się tutaj skupiam, ale oprócz tego ma on wiele zastosowań leczniczych. Warto więc poczytać i dowiedzieć się więcej o jego zastosowaniu.

 

Kto zgadza się ze mną, że łatwiej jest sięgnąć po gotowe rozwiązania np. w postaci antydepresantów z apteki niech…nie podnosi łapki. Kto zgadza się, że naturalne sposoby dbanie nie tylko o ciało ale i umysł, choć wolniej działają, przynoszą efekty na dłużej i są w pełni skuteczne?

 

????????????????????????????????????

 

4 komentarze dla “EUKALIPTUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *