Opis
Skład: biała glinka kaolinitowa, nierafinowane masło kakaowe oraz kokosowe, nierafinowany olej migdałowy oraz morelowy, ekstrakt z owoców granatu, ekstrakt z żeń-szenia, olejek eteryczny z grejpfruta, olejek eteryczny z cytryny.
INCI: Kaolin, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil , Citrus Limon Peel Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Punica Granatum Juice Extract, Panax Ginseng Root Extract, Olea Europaea Seed Powder, Limonene, Citral
Opakowanie: słoiczek z jasnego szkła o pojemności 50 ml
Zastosowanie: maseczkę peelingującą można stosować 1-2 razy w tygodniu. Na umytą skórę nakładamy maseczkę delikatnie masując okrężnymi ruchami po czym zostawiamy na około 5-10 minut. Zmywamy ciepłą wodą i w razie potrzeby nakładamy krem. Z naszego doświadczenia jednak wynika, że skóra po zabiegu jest nawilżona i mięciutka 🙂
Uwagi: proszę nie spodziewać się efektu jak przy standardowym nakładaniu glinki. W mydłostacjowym produkcie jest ona pomieszana z tłuszczami co powoduje podwójne działanie- nie wysycha ( zaleca się aby glinki nie wysychały na twarzy) oraz wnika w skórę dzięki aktywnemu peelingowi.
Produkt ma określony 5-miesięczny termin ważności, ale partie maseczek wykonywane są w naszym laboratorium na świeżo i w niewielkich nakładach. Kupując ten kosmetyk masz więc pewność, że został on wyprodukowany maximum kilka dni przed znalezieniem się w Twoich dłoniach 🙂










Magdalena (zweryfikowany) –
Maseczka ok jedna z lepszych które dotąd używałam 🙂 nie wysusza mojej skóry wiec jestem zadowolona po użyciu buzia jest gładka polecam !!!
Marta (zweryfikowany) –
Po pierwszym zastosowaniu byłam w szoku, że moja skóra jest tak nawilżona. Po tej maseczce krem nie był mi potrzebny!
Maria (zweryfikowany) –
Nie polubiłam się z tym produktem. Stwardniał mi na kamień, ciężko mi było go rozprowadzić. Jest bardzo odżywczy, więc moja tłusta cera zareagowała “zapychaniem” porów. Nie odpowiada mi też zapach – dla mnie jakiś taki ostry i wytrawny.
Asia –
Najlepszy peeling jaki stosowalam do tej pory! CZUJE SIE JAK KROLOWA PO JEGO ZASTOSOWANIU. Pieknie pachnie i odrzywia skore, widac roznice po pierwszym zastosowaniu. Dziekuje Mydlostacja !
Kinga (zweryfikowany) –
W ramach eksperymentu przez 2-3 tygodnie nie używałam żadnych kosmetyków do twarzy (oprócz kremu z filtrem na dzień; twarz myłam wodą lub łagodnym żelem do mycia ciała o dobrym składzie). Chciałam sprawdzić, czy faktycznie potrzebuję tych wszystkich toników, płynów etc. Widziałam jednak, że moja skóra, choć trzymała się całkiem nieźle, zaczynała wyglądać coraz gorzej. Postanowiłam wypróbować wtedy Wasz peeling. I choć peelingi naprawdę rzadko robią na mnie wrażenie, to tutaj był efekt Wow! Plus zapach, żałuję, że nie mogę stosować go codziennie.