NATURALNE MASECZKI DO TWARZY OD MYDŁO STACJI

Dlaczego właśnie peel maseczki? Ponieważ uważamy, że to właśnie one są produktem, który jest często pomijany w pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Cechą odróżniającą maseczki peelingujące MydłoStacji od produktów dostępnych na rynku jest to, że nasze maseczki nie zasychają na twarzy, tak jak to bywa w przypadku standardowego nakładania glinki. Dzięki zawartości tłuszczów nałożona na twarz maseczka działa podwójnie: nie wysycha oraz wnika w skórę dzięki aktywnemu peelingowi.

JAKIE SĄ NASZE MASECZKI PEELINGUJĄCE

Najlepsze maseczki do twarzy łączą ze sobą kilka ważnych funkcji jakie powinny znaleźć się w rytuale pielęgnacyjnym twarzy, szyi i dekoltu. Bazą naturalnych maseczek jest glinka zielona i biała glinka kaolinowa. Do nich dobraliśmy najbardziej odżywcze oleje zdając sobie sprawę z tego, że działanie produktu powinno być wielopłaszczyznowe. Jedną z naturalnych maseczek peelingujących do twarzy jest produkt o nazwie Owocowe Podróże. Maseczka ta dedykowana jest skórze pozbawionej blasku, odwodnionej,  zmęczonej i szarej. Maseczka peelingująca Słodkie pożegnanie to alternatywa dla tych, którzy borykają się z trądzikiem, wypryskami, a ich skóra jest mocno zanieczyszczona.
Obydwie wersje tej naturalnej maseczki posiadają zmielone pestki oliwek pomagające we wniknięciu do skóry bazowych składników jakimi są bogate oleje, glinki, ekstrakty czy masła. Polecamy zapoznać się z opisem poszczególnych maseczek do twarzy by dowiedzieć się więcej o ich działaniu oraz składzie. Dwa obozy czyli cer suchych i cer tłustych mogą iść ramię w ramię ze sprzymierzeńcami jakimi są te kosmetyki!

EKOLOGICZNE OPAKOWANIE

W naszej manufakturze kosmetyki staramy się pakować w ekologiczne, szklane opakowania. Tak samo jak ty nie lubimy plastiku, dlatego wszędzie gdzie to możliwe wykorzystujemy szkło i papier.

Czy jesteś chętna dać sobie szansę na poprawę kondycji Twojej skóry?