1 produkt z krótką datą jest dostępny z rabatem 50% [Sprawdź]
OFERTA SEZONOWA

MYDŁA NATURALNE W MYDŁO STACJI

Produkcja, a właściwie wytwarzanie mydeł było początkiem naszej przygody z kosmetykami naturalnymi. Od ręcznie robionych mydeł zaczynaliśmy swoją działalność i stąd też wzięła się nazwa naszej manufaktury Mydło Stacja. Nasze naturalne mydła tworzymy ręcznie, nie używając maszyn ani skomplikowanych algorytmów. Z tego powodu, każda kostka naszego mydła jest unikatowa.
Kupując produkty wytwarzane pracą ludzkich rąk dostajesz produkt który zawiera cząstkę nas samych, naszej energii i entuzjazmu, który wkładamy w wykonywaną pracę.

EKOLOGICZNE MYDŁA W KOSTCE

Mydła tworzymy już od 6 lat. Naszych naturalnych mydeł możesz używać do mycia ciała, ale również twarzy. Do zrobienia każdego rodzaju wybieramy tylko najlepsze surowce tj. nierafinowane oleje i masła. W naszych mydłach w kostce znajdziesz olej kokosowy, oliwę z oliwek, nierafinowane masło shea, olej migdałowy czy olej rycynowy. Baza to podstawa, a my wierzymy, że na mocnej konstrukcji można zbudować coś naprawdę wartościowego. W naszej ofercie mamy obecnie dziesięć rodzajów naturalnych mydeł w kostce. Które jest dla Nas powodem do dumy? Lawenda – mydło antybakteryjne, o działaniu kojącym zmysły, uspokajającym i lekko rozgrzewającym. Będzie dobrym przyjacielem nerwusów z gorącą krwią. Róża Małego Księcia to mydło dla tych, którzy szukają mocnego odżywienia skóry i niezapomnianego zapachu jaki może dać tylko olejek różany. Wrażliwcy, dzieci, osoby z delikatną skórą niepokojoną przez łuszczycę, AZS, podrażnienia powinni wybrać mydło z olejem konopnym Baltazar oraz nagietkowe mydło Kraina Łagodności, które złagodzą nieco problemy jakimi dotknięte jest delikatne ciało. Dla tych, którzy żyją szybko w miejskim zgiełku lub borykającym się z trądzikiem stworzyliśmy czarne mydło z węglem aktywnym o nazwie Cedrowy Detoks. Idealnie absorbujące nadmiar sebum, głęboko i mocno oczyszczające zanieczyszczoną skórę twarzy i ciała. Osoby dojrzałe, starsze powinny sięgnąć po mydło borowinowe, nazwane przez nas Czarne Złoto. Głównym składnikiem tego mydła jest borowina, która odpowiednio nawilży ciało i poprawi kondycję zwiotczałej pozbawionej minerałów i jędrności skórze. Naszą ostatnią mydlaną propozycją jest kostka mydła nazwana przez nas Pod Niebem Toskanii.  To naturalne mydło mocno energetyzujące, doskonale oczyszczające, antyseptyczne i peelingujące. To dobry partner sportowców, gdyż działa regenerująco i rozgrzewająco na mięśnie pobudzając krążenie delikatnym masażem zmielonych pestek oliwek. Gospodarczy kokos to niewielkie w gramaturze, lecz wielkie w działaniu mydełko! Kostka, którą musisz mieć w swoim domu w razie “W”. Zapierze plamy na dywanie czy kanapie, domyje umorusane ręce dzieci czy męża po powrocie z garażu. Odplami ulubioną bluzkę lub pomoże odświeżyć wielorazowe waciki do demakijażu.