ZESTAW RATUNKOWY x hydromanil + olej z dzikiej róży

64,00 

Na stanie

Najniższa cena ( 2024-06-23 ): 64,00 

Zdarza się, że nasz ukochany krem dosłownie wyliżemy ze słoiczka ( tak, zdarza się). A nowy jeszcze nie dotarł lub sami nie dotarliśmy po jego zakup.
Zdarza się, że kupimy krem, który zupełnie nam nie pasuje. Reklama obiecywała cuda, a nam mimo dobrego składu i ogólnego nad nim zachwytu- zupełnie nie gra. I pamiętajmy, że nie jest to często wina samego kremu- nasza skóra jest zmienna i czasem rządzi się swoimi prawami. Krem zatem trzeba oddać siostrze lub mamie.

Bazą naszego doświadczenia jest empiryzm. Co to oznacza? Na własnej skórze przekonaliśmy się, że połączenie hydromanilu i oleju z pestek dzikiej róży potrafi przynieść ukojenie i szybką regenerację.

Dlaczego? Wszystkie kremy ( a zwłaszcza te naturalne bo takich przecież używasz) składają się ze sporej ilości olejów roślinnych. Mają one ogromną moc- są bogactwem łatwo przyswajalnych minerałów i kwasów tłuszczowych. Mają one zdolność regeneracji i turbo odżywienia skóry, a co za tym idzie- poprawy jej wyglądu. Kremy nazywane są kremami ponieważ oprócz fazy tłuszczowej składają się również z fazy wodnej, która- uwaga – nawadnia! Jest to jej podstawowa funkcja. A nawodnienie łączy się również z:

– napięciem skóry
– jej wygładzeniem
– łatwiejszym przyswajaniem składników aktywnych
– młodszym wyglądem

Nasza skóra uwielbia połączenie emolientowo-wodne. Jeśli więc czujesz, że Twój krem nie do końca działa, sprawdź nasze rozwiązanie, które składa się z bardzo bogatego w witaminę C i antyoksydanty oleju z pestek dzikiej róży i wypełnionego po brzegi minerałami oraz witaminami hydromanilu.

Nie ma za co!