1 produkt z krótką datą jest dostępny z rabatem 50% [Sprawdź]

Mydło naturalne Słodka Mięta 120 g

23,00 

Na stanie

Najniższa cena ( 2024-04-14 ): 23,00 

SKÓRA: normalna, sucha, trądzikowa

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze mydło “Słodka Mięta”! Już nazwa wskazuje, że kostka oprócz urzekającego w działaniu i zapachu olejku miętowego posiada…słodką nutę. Nie mogło paść na nic innego niż połączenie rześkiej mięty z czekoladą! Nasza 120 gramowa kostka to połączenie najlepszej jakości olejów i maseł takich jak:

  • olej kokosowy
  • masło shea
  • olej rycynowy
  • oliwa z oliwek

Skład i 5% przetłuszczenie mają ogromne znaczenie w tym mydle. Nie tylko nawilżają skórę, ale również dzięki zawartości olejku eterycznego z mięty i ekstraktowi z alg morskich przeciwdziałają zanieczyszczeniom skórnym oraz rozwojowi bakterii i grzybów.

Nasza “Słodka Mięta” została stworzona w zasadzie do każdego rodzaju skóry/cery. Polecamy ją więc osobom borykającym się z trądzikiem jak i tym których skóra zalicza się do “bezproblemowych”. Dodatkowo połączenie mięty i czekolady to aromatyczny hit! Wprowadza nas w stan odprężenia, a myśli kieruje do rześkiego poranka gdzieś u babci na wsi.

Lato to idealny moment na wypróbowanie “Słodkiej Mięty”. Gwarantujemy pełną świeżość pod prysznicem, ale nie bierzemy odpowiedzialności za podgryzanie aromatycznego ciałka tuż po nim!