JAK PODZIĘKOWAC NAUCZYCIELOWI?

prezent

Kiedyś od znajomego nauczyciela, usłyszałam jak mówił do swoich uczniów : “Powiedzcie rodzicom, że ja nie pije kwiatów”. Krzysiek jest zabawnym facetem, więc chciał delikatnie przekazać uczniom, że na zakończenie roku szkolnego, jako podziękowanie woli dostać od nich ( a raczej od ich rodziców) dobrą whiskey zamiast gerberów i róż, które zaraz zwiędną. Mów co chcesz, moim zdaniem ujął to bardzo zgrabnie!

I tu właśnie, jak co roku rozpoczyna się rodzicielski dylemat. Sama pamiętam kiedy w czasach szkolnych mamy dzwoniły do siebie przed zakończeniem roku szkolnego i umawiały się na zbiórkę pieniędzy i zakup czegoś wyjątkowego dla Pani Wychowawczyni, no i oczywiście drobiazgi dla pozostałych nauczycieli.  To było zawsze uciążliwe dla każdej ze stron, a i tak przeważnie kończyło się na kwiatach. I, żeby nie było….absolutnie nie mam nic do kwiatów bo są wyrazem ogromnej wdzięczności, są piękne i sama uwielbiam je dostawać, lecz z wiekiem…wole chyba te z łąki, które niekiedy przetrwają dłużej niż te kwiaciarniane. No i są takie…wiesz swojskie.

 

serum trzech sióstr

Ale od kiedy nasza MydłoStacja zaczęła działać, co roku dostajemy mnóstwo zapytań o idealny kosmetyczny prezent dla kochanej Pani. I ogromnie się z tego cieszymy bo nie dość, że propagujecie dobre rzemieślnicze kosmetyki, przychodzicie z tym do nas to na dodatek przełamujecie stereotypy kwiatów i biżuterii!

Osobiście myślę, że kosmetyki są tak samo kobiecym prezentem jak kwiaty. Ale dłużej można się nimi cieszyć. W polskich szkołach pracuje ponad 82% nauczycielek, więc nie złość się, ze skupie się dziś na tej grupie 🙂

I oprócz typowo letnich propozycji takich jak uniwersalne hydrolaty, krem do stóp, rześkie peelingi do ciała czy ochronne pomadki do ust chcielibyśmy zaproponować każdemu borykającemu się z decyzją Rodzicowi prezent w postaci naszych KART PODARUNKOWYCH

To idealne rozwiązanie, które daje całkowita dowolność w wyborze produktów dla siebie. Pani Nauczycielka, dostając kartę podarunkową z pewnością doceni fakt, że sama może wybrać dla siebie ulubione kosmetyki lub po prostu spróbować jeśli jeszcze ich nie zna!

Warianty cenowe kart zaczynają się od niewielkiej kwoty 50 zł a kończą na 300 zł.

 

Kolejną propozycją dla Rodzica i Ucznia jest wybór gotowego ZESTAWU PREZENTOWEGO 

To również idealne, szybkie rozwiązanie, które ma w sobie…ciut magii i naprawdę dobre kosmetyki.

Pięknie zapakowany, pachnący na kilometr, gustowny i…wdzięczny!

zestaw rozświetlający

 

Nie każdą szkołę wspominam dobrze. Nie ma idealnych szkół w dzisiejszych czasach, nie ma idealnych nauczycieli. Nie ma idealnych rodziców. Ale wierzę, że wszyscy bardzo się starają. Przez cały rok. Doceńmy tych, którzy robią to naprawdę dobrze. Tych, którzy potrafią zrozumieć, wytłumaczyć, podejść z empatią, pogadać z nastolatkiem po ludzku, a malucha w podstawówce przytulić kiedy popłakuje w kącie.

Życzę Wam z całego serducha aby na Waszej drodze stanął taki nauczyciel, którego pozytywnie zapamiętacie do końca życia!

 

Ściskam,

Wiktoria!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *